Pożyczka od zaraz

Pożyczka od zarazNiejednokrotnie skrzynka pocztowa zapełniana jest kolorowymi ulotkami, z chwytającymi za serce sloganami typu pożyczka w pięć minut, pieniądze od zaraz, potrzebujesz jedynie dowodu. Dla człowieka w ciężkiej sytuacji materialnej takie zachęcenie wydaje się być wręcz pomocną dłonią, która chce wyciągnąć ich z tarapatów finansowych. Niestety, kredyty gotówkowe to wielka pułapka, która wciąga rocznie tak wiele osób, że trudno sobie to wyobrazić. Skutkiem naiwności ludzi przeważnie nie majętnych, jest zaskakująco szybko rosnąca liczba placówek banków, firm prywatnych i wszelkich usługodawców związanych z pożyczaniem pieniędzy na wysoki procent. Kiedyś zajmowali się tym lichwiarze, znienawidzeni przez społeczeństwo, ponieważ żerowali na biedzie innych, a sami nie pozostawali biedni. Ciężko powiedzieć, że w tej dziedzinie cos się zmieniło. W końcu banki to bardzo bogate instytucje, a swój kapitał gromadzą często dzięki naiwności interesantów. Nie dajmy się zwieść zapewnieniom, że raty będą dogodne do spłaty, że procent będzie niewielki i że będziemy zadowoleni w stu procentach. Firmy świadczące tego typu usługi mają podpisane firmy z komornikami, a oni nie należą do najmilszych. Owszem, czasami zdarza się, ze czasami nie mamy wyjścia, bo zwykły bank nie chce udzielić nam pożyczki. Ale powinniśmy być bardzo ostrożni, żeby nie popaść w skrajną nędzę z powodu braku środków na spłatę początkowo niewysokiego kredytu, który okazał się ogromny po doliczeniu odsetek. Czasami lepiej odmówić sobie jakiś dóbr materialnych niż później tonąć w długach.

Comments are closed.

 • Rodzaje depozytów bankowych

  Każdy bank charakteryzuje się tym, iż w swojej ofercie, obok kredytów posiada również szereg depozytów. Im więcej różnego rodzaju ofert depozytowych, tym oferta banków jest znacznie korzystniejsza dla ich klientów. Nie powinien nas zatem dziwić fakt, że banki starają się prezentować swym klientom zróżnicowaną ofertę depozytową. Dzięki zatem temu pędowi ofertowemu banków klienci mają wybór …Read More »
 • Mieszkania dla Młodych – komu się opłaca?

  Każdy z nas marzy o tym, by mieć własne mieszkanie. Nie da się ukryć, że mieszkanie z rodzicami po ślubie nie jest łatwe, a każdy marzy o prywatności i intymności. Niestety jednak, z zakupem mieszkania wiążą się spore koszty. Te jednak można nieco zniwelować, korzystając z rządkowego programu MdM, czyli Mieszkanie dla Młodych, którego celem …Read More »
 • Rodzaje kredytów

  Już dziś bez najmniejszego problemu możemy śmiało powiedzieć, że bank oferuje różne rodzaje kredytów, których jest bardzo wiele, a które bardzo często są pomocą dla wielu osób. W dzisiejszych czasach wyróżnia się takie rodzaje kredytów jak: Kredyt hipoteczny, który najczęściej zaczyna się od kwoty kilkudziesięciu tysięcy złotych, do kilkuset tysięcy złotych, i ich termin spłaty …Read More »
 • Pracodawcy nie chcą naruszani FRD

  Właściciele przedsiębiorstw nie są przychylnie nastawieni do propozycji rządowej mówiącej o tym, że część pieniędzy z Funduszu Rezerwy Demograficznej należy przeznaczyć na renty i emerytury. Takie propozycje zdaniem pracodawców nie są perspektywiczne dla polskiej gospodarki. FRD nie jest kasą zapomogowo-pożyczkową, której zadaniem jest zasypywanie dziury budżetowej powstałej w wyniku złego zarządzania finansami publicznymi i zaniechaniem …Read More »