Rachunki

O zawrót głowy mogą człowieka przyprawić rachunki i ich płacenie. Trzeba pamiętać o terminach, dotrzymywać ich. Do niedawna z każdym zleceniem opierającym się na przelewaniu jakichkolwiek pieniędzy na obce konta bankowe, wiązało się wypełnianie blankietów i bieganie na pocztę. Obecnie wiele banków oferuje nam, znacznie bardziej komfortowe rozwiązanie, jakim jest internetowy dostęp do rachunku bankowego. W prosty sposób mamy możliwość sprawdzać stan swojego konta, a także wykonywać przeróżne operacje bankowe. Mam na myśli przelewy, składanie lokat a także doładowania telefonów komórkowych przez Internet. Prawie każda osoba ma w dzisiejszych czasach dostęp do Internetu, jeśli nie we własnym domu to u sąsiada, czy w kafejce internetowej, których jest naprawdę wiele. Płacenie rachunków ułatwia nam nie tylko to, że nie musimy wychodzić z domu, ale także szereg innych innowacyjnych rozwiązań jak przelew z dyspozycją. Niektóre portale internetowe jak na przykład allegro, wprowadziło funkcję zapłaty za zakupiony przedmiot, poprzez bezpośrednie logowanie do banku. Kiedy płacimy w ten sposób, wszelkie rubryki są wypełniane automatycznie i jedyną rzeczą którą musimy zrobić jest kliknięcie akceptacji. Internetowe transakcje są tak samo bezpieczne jak te, których dokonujemy w banku, bezpośrednio poprzez kontakt z obsługą klienta, nie należy się ich bać. Wręcz przeciwnie, to przecież o wiele łatwiejsze i pozwalające oszczędzić czas rozwiązanie. Nie jest to operacja skomplikowana i nie powinna sprawiać problemu nawet laikom Internetu.

Comments are closed.

 • Promocja to oszustwo

  Zakodowało się w nas jako w konsumentach, że słowo promocja oznacza niższą cenę, okazję nie do odrzucenia, lub zupełny przymus kupienia czegoś co zwykle nie jest nam potrzebne, albo bez czego moglibyśmy się obyć. Promocja to tak naprawdę promowanie danego przedmiotu, jego odpowiednia ekspozycja ze względu na chęć wysokiej sprzedaży. Promowanie – bo od tego …Read More »
 • Raty zero procent

  Ostatnimi czasy bardzo popularna forma promocji dużych sieci sklepów stał się system ratalny, gdzie nie ma pobieranego oprocentowania. Z jednej strony może to nie wydawać się zbyt niebezpieczne, albo podchwytliwe, jednak przezorni zawsze doszukają się jakiś wątpliwych aspektów sprawy. I właśnie taki aspekt owe raty posiadają. Jest to ubezpieczenie kredytu, bo jest to przecież pewna …Read More »
 • Pożyczki

  Zastanawiasz się jakie oferty proponuje bank? Nigdy nie korzystałeś z usług banków, dlatego masz duży problem co powinieneś i z czego skorzystać, aby móc otrzymać nie wielką ilość gotówki, a na pewno taką abyś mógł zrealizować swoje marzenia, oraz plany. W dzisiejszych czasach jeśli potrzebujesz pilnie gotówki powinieneś zgłosić się po pożyczki chwilówki, które oferowane …Read More »
 • Ubezpieczenie i zabezpieczenie kredytu na budowe domu

  Każdy z nas, kto zaciągał kiedykolwiek kredyt bankowy ma zapewne świadomość, że nie jest to łatwe i nie ogranicza się jedynie do wejścia do banku i podpisania jednej umowy kredytowej, na mocy której otrzymamy pieniądze. Obok samej umowy kredytowej należy bowiem podpisać jeszcze dwie inne umowy, które pracownicy banku podsuwają swym klientom. Mowa tu o …Read More »